Zatvori
Poslovni Puls
31/10/2013

Vidošević o tajnicima HGK s plaćom od 15.000 kn: To su najkompetentniji ljudi u našem društvu!

"Tajnici županijskih komora HGK postali su direktori i time im je za mali iznos povećana plaća", izjavio je šef HGK Nadan Vidošević na Investicijskom forumu u Opatiji...

Tako je Vidošević komentirao Indexovu priču od ponedjeljka, kada je objavljeno da je predsjednik HGK sve tajnike županijskih komora proglasio direktorima i povećao im koeficijent plaće sa šest na sedam.

Vidošević tvrdi da su tajnici zaslužili povišicu, zato što su s novim funkcijama dobili i veću odgovornost. Tvrdi da su direktorima imenovani u sklopu reorganizacije HGK.

"U HGK 65 posto zaposlenika ima visoku stručnu spremu. Oni su niže plaćeni nego što je prosjek u hrvatskom gospodarstvu. Svako skretanje pozornosti na plaće u HGK bilo bi štetno i nekorektno jer se time devalvira rad najkompetentnijih u našem društvu", tvrdi Vidošević.

PODIJELITE OVAJ ČLANAK:
Sva prava pridržana © 2022 PoslovniPuls.com
cross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram