Zatvori
PoslovniPuls
26/11/2021

Pridruži se timu COTRUGLI Business School na mjestu Voditelja digitalnog marketinga!

COTRUGLI Business School traži kreativnu, talentiranu i ambicioznu osobu za poziciju Voditelja digitalnog marketinga (m/ž) koja će nastaviti graditi jedan od najprepoznatljivijih brendova na području MBA studija u regiji.

Rok za prijavu je 30. studenoga 2021. Prijava na linku.

Opis posla

  • Izrada, planiranje i implementacija digitalne marketinške strategije
    Razvoj i upravljanje vlastitim i plaćenim digitalnim kanalima komunikacije
  • Podizanje svijesti o brendu, broja posjetitelja društvenih mreža i web stranice te vidljivosti na ciljanim društvenim mrežama i kanalima
  • Predlaganje i razvoj stvaranja sadržaja za web stranice (blog), društvene mreže i newsletter
    kampanje
  • Postavljanje i ispunjavanje mjerljivih ciljeva – ključnih pokazatelja uspješnosti (KPI) digitalnog marketinga i njihovo provođenje na razini kampanja, projekata i krovnih ciljeva kompanije
  • Usklađivanje marketinških aktivnosti i ciljeva s poslovnim ciljevima kompanije
  • Izrada izvještaja uspješnosti provedenih aktivnosti s ciljem maksimizacije poslovnih rezultata
  • Prilagođavanje aktivnosti na temelju izvještaja o uspješnosti i kontinuirano prilagođavanje
    nastupa na digitalnim kanalima prema aktualnoj tržišnoj situaciji
  • Istraživanje i analiza potencijala online kanala
  • Praćenje konkurencije i predlaganje novih marketinških rješenja
  • Izrada i provedba strategije inbound marketinških aktivnosti
  • Izrada i koordinacija svih aktivnosti vezanih uz marketing sadržaj (content marketing)

Uvjeti

  • Stručna sprema: VSS/Magistar struke iz područja društvenih ili tehničkih znanosti, poželjno iz područja marketinga
  • Minimalno 3 godine iskustva rada na sličnim poslovima
  • Poznavanje marketinških strategija i taktika nastupa na tržištu
  • Odlično poznavanje hrvatskog i engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno poznavanje i korištenje Google Analytics i Google Ads alata
  • Korištenje društvenih mreža te poznavanje alata za oglašavanje na društvenim mrežama
  • Napredno poznavanje Office programskog paketa

Poželjne ostale vještine

  • Osnovno korištenje nekog od alata za osnovnu grafičku obradu (Canva, Adobe Photoshop,
    Adobe Illustrator, Figma, ...)
  • Analitičnost, proaktivnost, posvećenost detaljima i organiziranost
  • Visoka motiviranost i sposobnost samostalnog obavljanja posla
  • Izražene komunikacijske vještine kako s kolegama tako i s partnerima i klijentima
  • Otvorenost prema timskom radu
  • Sposobnost koordinacije većeg broja ljudi
  • Sposobnost rada i koordinacije više projekata paralelno
  • Orijentiranost na rezultate i zadovoljstvo korisnika
  • Izražene problem-solving vještine
  • Sposobnost određivanja prioriteta i poštovanje rokova

Što nudimo

  • Radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
  • Primanja u skladu sa znanjem i iskustvom
  • Usavršavanje na dostupnim edukacijama
  • Rad na zanimljivim projektima s domaćim i stranim klijentima
  • Rad u opuštenoj atmosferi s dobrom ekipom

Prijave za posao Voditelja digitalnog marketing ovdje.

SPONZORIRANO / PROMO